ZESPOL INTERDYSCYPLINARNY INFORMACJAPłockie Biuro Stowarzyszenia Mężczyźni Przeciw Przemocy informuje, iż w dniu 28.11.2022 r. zrealizuje spotkanie szkoleniowe dla asystentów rodzin z powiatu płockiego. Jego tematem przewodnim będą:

  • programy edukacyjno-korekcyjne dla osób stosujących przemoc w rodzinie i
  • programy wczesnej interwencji profilaktycznej dla młodzieży eksperymentującej z substancjami psychoaktywnymi

Powyższa inicjatywa prowadzona jest w ramach Interdyscyplinarnego Zespołu Roboczego ds. Dzieci, Młodzieży i Młodych Dorosłych z Grup Ryzyka. Stanowi jedno z zadań realizowanych w ramach Punktu Profilaktyczno-Konsultacyjnego ds. Podejmujących Zachowania Ryzykowne Dzieci, Młodzieży i Młodych Dorosłych funkcjonującego przy naszym płockim biurze od 2019 r.

Chęć udziału w spotkaniu szkoleniowym prosimy zgłaszać e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule wiadomości wpisujemy zgłoszenie naspotkanie szkoleniowe 28.11.2022 Płock. W treści wiadomości wskazujemy nazwę instytucji i dane asystenta rodziny bądź osoby wydelegowanej w jego/jej miejsce. Zgłoszeń należy dokonywać najpóźniej do dnia 25.11.2022 r. Umożliwi to nam przygotowanie odpowiedniej ilości pakietów materiałów i dobór sali o adekwatnej wielkości.

Analogiczne szkolenie w ramach wyżej wymienionego Zespołu odbędzie się rónież z udziałem płockich kuratorów sądowych w dniu 29.11.2022 r.

Nota informacyjna i ramowy plan szkolenia (pdf)