Powszechnie wiadomo, że wszystko co ma początek, ma także i swój koniec. Dotyczy to niestety również rzeczy dobrych i konstruktywnych. Tak się właśnie dzieje z projektem PRZEMOC=NIEMOC. 28 sierpnia zaprzyjaźniona z nami Fundacja z Pomysłem (FzP) przeprowadzi ostani event, tj. koncert MUZYCZNA MOC KONTRA PRZEMOC.

   Nas oczywiście tam nie zabraknie i postaramy się wspierać wydarzenia współtowarzyszące. A przewidziano naprawde bardzo wiele. Poza koncertem, o którym wiecej wyczytacie na plakacie, podczas wydarzenia będzie utworzony punkt informacyjny dot. przeciwdziałania przemocy.  Porad udzielać będą: policjant, kurator, pracownik socjalny, członek FZP, i członek MPP.

  Bedą rozdawne ulotki dot. przeciwdziałania przemocy. Ponownie obejrzymy wystawę prac konkursu "Szczęsliwa Rodzinka", grafiki z projektu Stowarzyszenia NASTAWNIA - MOCwPrzemoc czy plakaty RPD dot. przemocy wobec dzieci. Dla tych ostatnich malowanie twarzy, rysowanie kredą, ZUMBA i inne rozrywki.

 

 

 

   Chcemy aby muzyka poruszyła ludzi , uwrażliwiła i była przyczynkiem do działania na rzecz przeciwdziałania przemocy. A może zechcesz podpisać deklaracje niestosowania przemocy? Czemu nie, też możesz to zrobić w najbliższa niedzielę.

 

 

   Raz jeszcze zapraszamy w imieniu własnym i Fundacji z Pomysłem