eeg biofeedback dla wybitnie uzdolnionychMiło nam poinformować o naszej nowej ofercie wsparcia dla dzieci i młodzieży z Płocka. Kierujemy ją do uczniów i uczennic wybitnie uzdolnionych z grup podwyższonego ryzyka doświadczania skutków chronicznego stresu oraz trudności w funkcjonowaniu intra i interpersonalnym.
eeg BFB www

Jest to projekt innowacyjny, pierwszy raz skierowany w nieodpłatny sposób do tej grupy beneficjentów z Płocka.

Młodzież, która zostanie do niego zakwalifikowana otrzyma szanse na przeżycie przygody rodem z laboratorium treningowego dla astronautów z NASA. Nomen omen, początki eeg biofeedbacku to właśnie praca z atronautami. My zaś pracujemy na sprzęcie i oprogramowaniu firmy, jaka po dziś dzień współpracuje z amerykańską agencją kosmiczną.

Żeby jednak było jasne, w kosmos nikogo nie wytrzelimy. Pomożemy za to wzmocnić własny potencjał intelektualny (pamięć, koncetracja, podzielność uwagi, kreatywność, IQ) i emocjonalny (obniżenie stresu, zwiększenie uważności, wyciszenie emocji, radzenie sobie z tremą).

Zgłoszenia młodzieży do programu przyjmujemy do końca czerwca 2020 r. Spieszcie się, gdyż sytuacja epidemiologiczna jest niepewna i nie wiadomo z jakimi obostrzeniami przyjdzie zmagać się nam jesienią. Podarujcie swoim uczniom i uczennicom coś, co na co dzień dostępne jest wyłącznie na rynku komercyjnym. Jest to też atrakcyjna nagroda za osiągnięcia, motywację i jaby nie było pracę na rzecz dobrego imienia szkoły.

Partnerzy strategiczni zaangażowani w realizację projektu:
Stowarzyszenie Mężczyźni Przeciw Przemocy z Warszawy (Biuro w Płocku)
Instytut Profilaktyki Kreatywnej i Neurotreningu ALFA-THETA z Płocka

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Miasta Płocka.

Zobacz więcej: www.bystrzaki.profilaktykaryzyka.pl