SIEDZIBA STOWARZYSZENIA

Ul. Dalanowska 48 lok.61

03-566 Warszawa

TERENOWE BIURA STOWARZYSZENIA

PŁOCK, Paweł P. Biegalewski (dyrektor biura)

AKTUALNIE PROWADZONE DZIAŁANIA:

• Program wczesnej interwencji profilaktycznej FreD goes net /Gostynin/
  • Płocka Grupa LGBT+ "KOLIBER"
  • www.stowarzyszeniempp.org/koliber     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Program wsparcia dla członków rodzin z problemem przemocy i/lub uzaleznienia /Trening Zachowań Odważnych, TZO/

*   *   *   *   *

SUWAŁKI, Kazik Walijewski (dyrektor biura)

*   *   *   *   *