Płockie Biuro Stowarzyszenia Mężczyźni Przeciw Przemocy (MPP) oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Staroźrebach mają zaszczyt zaprosić asystentów rodziny na posiedzenie Zespołu interdyscyplinarnego ds. podejmujących zachowania ryzykowne dzieci, młodzieży i młodych dorosłych, który odbędzie się 19 października 2021 r. o godzinie 11:00 w budynku OPS przy ul. Głowackiego 2 w Staroźrebach.

Prosimy o wydelegowanie do udziału w Zespole reprezentacji Państwa Ośrodka. W przypadku braku możliwości dotarcia przez asystenta rodziny dopuszczalne jest uczestnictwo innego pracownika, na którego obowiązki te scedowano w zastępstwie.
zi2021starozreby

Celem spotkania będzie zapoznanie Państwa z efektami naszej wspólnej pracy w zakresie wspierania rodzin w ostrym kryzysie wychowawczym. Zaprezentujemy wnioski z dobrych praktyk Punktu Profilaktyczno-Konsultacyjnego ds. Podejmujących Zachowania Ryzykowne Dzieci, Młodzieży i Młodych Dorosłych. Nakreślimy mapę zidentyfikowanych w regionie zagrożeń oraz czynników chroniących dzieci i młodzież. Przedstawimy konkluzje z dyskusji specjalistów zespołu interdyscyplinarnego ds. podejmujących zachowania ryzykowne dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oraz ideę jego powołania i korzyści wynikające z włączania się w jego pracę.

Chęć udziału w Zespole prosimy potwierdzać e-mailowo na adres Punktu Profilaktyczno-Konsultacyjnego ds. Podejmujących Zachowania Ryzykowne Dzieci, Młodzieży i Młodych Dorosłych przy Płockim Biurze Stowarzyszenia Mężczyźni Przeciw Przemocy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (24) 268-28-34 w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Staroźrebach.  Umożliwi to nam przygotowanie odpowiedniej ilości materiałów i ewentualny dobór sali o adekwatnej wielkości. Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2021 r.